ПФК Верея загуби с 0:1 контролата срещу Апоел (Йерусалим), играна на комплекс "Царско село" в София.

Треньорът Александър Томаш започна със състав: Мафумби, Илиев, Ангелов, Мунин, Енчев, Диков, Пасченко, Костов, Гуидала, Да Силва и Винков. След почивката като резерви се появиха Зафиров, Слаев, Еуженио, Златинов, Якимов, Сокуна и Калоянов.

Верея доминираше през първото полувреме и пропусна отлични възможности чрез Пасченко, Гуидала и Ангелов. След почивката българският отбор отново беше по-активен и създаде нови положения пред вратата на израелския тим. Гуидала, Еуженио и Златинов обаче пропуснаха.

Апоел стигна до победен гол при единствената си възможност в мача в 75-ата минута когато Юсеф Битон засече с глава центриране от фаул.

Следващата контрола на Верея е в петък срещу Ботев (Пловдив) в село Оризаре.