Наставникът на Верея Илиан Илиев бе изгонен в самия край на мача със Славия (1:1) от 11-ия кръг на Първа лига. Емоциите взеха връх у специалиста и той реагира остро при едно отсъждане в 86-ата минута, а съдията Стансилав Ставров му посочи да напусне терена. Треньорът бе видимо вбесен, като се наложи и намесата на охранителите, които го изведоха от стадиона, докато той се противеше.

Неприятната случка се разигра, след нова спорна ситуация в срещата. В 86-ата минута Нургалиев стреля, а заралии претендираха, че топката е преминала с пълния си обем голлинията. Реферът обаче не бе на това мнение и не отсъди гол.

По-рано, през първата част, попадение на старозагорци не бе зачетено заради засада. Повторенията обаче показаха, че реферското решение е неправилно.