Верея победи с 2:1 Атирау (Казахстан) в първата си контрола в Анталия, Турция. Трите попадения паднаха през първото полувреме. Симеон Мечев откри резултата в 22-ата минута от пряк свободен удар. В 28-ата минута Атирау изравни след автогол на Сюлеймани. Капитанът Георги Андонов изведе Верея напред в резултата с попадение в 42-ата минута.

След почивката в игра за Верея се появи 28-годишният нападател Савио Нсереко, а двата отбора създадоха по няколко положения пред вратите, но други голове не паднаха.

На 27 януари Верея ще изиграе втората си контрола срещу Раднички Ниш от 14.30 часа

Стартовият състав на Верея: Колев, Илиев, Мунин, Минев, Сюлеймани, Вълчев, Йорданов, Бенгюзов, Огнянов, Мечев, Андонов