Верея загуби с 0:2 от румънския Яши първата контрола от лагера си в Турция, информира официалният сайт на клуба.

Треньорът Александър Томаш започна със състав: Пламен Колев, Ясин Амрауи, Мирослав Енчев, Владислав Зафиров, Васил Калоянов, Илиян Йорданов, Салим Керкар, Осман Балде, Янислав Иванов и Педро.След почивката в игра се появиха Караджов, Слаев, Мунин, Бенгюзов, Ангелов, Андонов,Илиев,Орлов и Хасани.

Само Момчил Цветанов не взе участие в първата контрола. Първото полувреме премина при пълно превъзходство на Верея.

Пропуски на Калоянов, Керкар и Иванов обаче лишиха българския тим от преднина в резултата.

Румънският отбор успя да поведе в равностойното второ полувреме в 60-ата минута, когато Кристеа беше точен от дузпа. 20 минути по-късно Бойчу оформи крайното 2:0 за Яши.

Следващата контрола на Верея е на 25 януари срещу друг румънски тим- Конкордия.