Тобол победи Верея с 1:0 в контролна среща играна на турска земя. Феновете на старозагорския тим можеха да проследят двубоя на живо в сайта на клуба.

Тобол съумя да открие резултата още в 5-ата минута на срещата. Тогава след центриране от корнер Сартаков засече топката с глава, вратарят Колев улови топката, но според асистента на главния съдия топката е преминала голлинията. Седем минути по-късно Керкар не успя да поеме добре топката и вратарят на Тобол улови кълбото.

В 16-ата минута на двубоя Андонов шутира от границата на наказателното поле, но топката беше уловена от вратаря Непогодов.

Верея - Тобол

източник: Ивайло Йовчев

През втората част Педро опита опасен удар в 57-ата минута, но топката не намери целта. Малко по-късно Балде пусна пас към Педро, но португалецът беше изпреварен от вратаря на казахстанците.

Десет минути преди края на мача Педро стреля с глава, но топката отново не намери целта.