Отборът на Верея победи с 5:1 втородивизионния Локомотив Горна Оряховица в контролна среща, която се игра на стадиона в Мъглиж.

Локомотив откри резултата още във 2-та минута след дузпа, но след това инициативата бе поета от Верея и старозагорските футболисти вкараха пет гола във вратата на противника си.

Денислав Станчев изравни резултата в 5 - та минута, , а до края на полувремето елитния тим направи пълен обрат, след като се разписа датския защитник Емил Йоргенсен в 32-та минута.

След почивката Верея продължи да доминира на терена и заслужено отбеляза още три гола във вратата на тима от Горна Оряховица.

Станислав Маламов вкара два гола в 53-та и 62-та минута, а Дино Мартинович фиксира крайното 5:1 в 77-та минута. /БТА