Една невероятна черна серия намери своя край. Сушата, налегнала Верея, приключи, при това не къде да е, а на стадиона на шампиона Лудогорец в Разград. Старозагорци поведоха с 1:0.

Това се случи в 41-та минута на битката, а точен беше Антон Огнянов. Бившият играч на Дунав, Левски и Берое се разписа от пряк свободен удар, отсъден за твърде глупав фаул на Козмин Моци пред наказателното поле.

С това попадение Огнянов сложи точка на продължилата 1237 минути суша без отбелязан гол от страна на Верея. Последният гол за тима падна през април миналата година срещу Ботев в предишния шампионат.

Оттогава последваха 13 пълни мача без гол за старозагорци, седем от които от началото на тази кампания, но черната серия най-изненадващо приключи на "Лудогорец Арена" насред Разград.